מוזיקאי, מנחה קבוצות ויועץ לעמותות ועסקים חברתיים. לדני נסיון רב בתעשיית המוזיקה הן כמוזיקאי (We Are Ghosts, Shany Kedar) והן בצוות הניהולי במועדון ההופעות האוזןבר. בשנים האחרונות דני עוסק בייעוץ לעמותות ועסקים חברתיים וניהל את תכנית ה"גנרטור" מבית Impact Investing Israel בשיתוף עם קבוצת מגדל – התכנית לפיתוח מנגנונים עסקיים בעמותות. בנוסף, דני מנחה סדנאות לבני נוער ומבוגרים מטעם מרכז הסיוע לנפגעי תקיפה מינית בתל אביב. 
דני רווה
מייסד התכנית
איתמר ברנשטיין
מנהל התוכן העיוני ומנחה שותף בתכנית
איש מדיה ותוכן, מפיק, יועץ עסקי ואמנותי ושוחר מוזיקה נלהב. את דרכו המקצועית החל בפסטיבלים כמו "אינדינגב" ו"יערות מנשה", בהמשך ניהל וערך את דסק המוזיקה של מגזין התרבות העירוני "מרפסת" ובמסגרתו גם הפיק את אירועי המגזין. היה ממייסדי ומובילי קבוצת הפקות קהילתית בחסות העיר באר שבע שהפיקה עשרות אירועים ושני פסטיבלים בעיר תחת השם "עתיקה להכיר". עבד בחברת ההפצה לרדיו "לינקטון" ובמשרד יחסי הציבור של נורית כרמל. ניהל את מערך הבוקינג של האברהם הוסטל בת"א ומועדון עשן הזמן בבאר שבע ושידר בקביעות את התוכנית "הנה מה טוב" ברדיו הקצה שעוסקת במוזיקה מקומית חדשה. בשנים האחרונות עובד כמפיק ומייצר תוכן ב"פסטיבל ישראל", פסטיבל "ג'אז ירושלים", פסטיבל "ג'אז בים האדום", פסטיבל "חשיפה בינלאומית" ומנהל את כנס תעשיית המוזיקה הבינלאומי 'Talk/Show/Case'. בנוסף איתמר עובד באופן פרטני עם אמנים (לונא אבו נסאר, Totemo, להקת Coolooloosh, מאיה בלזיצמן ומתן אפרת), יעוץ למוזיקאים וגורמים שונים בתעשייה.
מפיקה, מנהלת ומלווה אמנים ופסטיבלים בזירת המוזיקה המקומית. מובילה פרויקטים במגזר העסקי פרטי ומנחה סדנאות בנושא עצמאות, מוטיבציה וניהול. מאמנת עסקית ואישית בראי רוחומר. עוסקת כשני עשורים בהתפתחות אישית ותודעתית.
עובדת כיום ובעבר עם פסטיבלים גדולים בישראל במגוון תפקידים ניהוליים : (פסטיבל ג'אז ירושלים, פסטיבל ג'אז הים האדום, פסטיבל התמר, מקודשת, פסטיבל הסופי, יערות מנשה, פסטיבל בת ים ועוד ...)
בעברה, הכשירה אנשי מכירות ומנהלים בתאגידים מסחריים כמו לאומי קארד, רידמן ועוד. 
אודליה רצבי
מנחה שותפה בתכנית ומפיקה ראשית
אודליה לאתר שחור לבן.png
שוקי גולדוסר
מייסד אנובה מיוזיק שהוקמה ב 2006, והינה אחת מחברות המוסיקה המובילות בארץ. אנובה מייצגת מנעד רחב של מוזיקאים עצמאיים מובילים בזירה המקומית והבינלאומית, כמו Lola Marsh ו- Garden City Movement.
חבר ועד
כרמל מובילה כיום את ההשקעות ואסטרטגיית הנתינה של קרן פילנתרופית. לפני כן, כרמל ניהלה את הפעילות הבינלאומית של startau, מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב. בנוסף, כרמל הייתה אחראית על הפיתוח העסקי ב- Impact Investing Israel ועבדה עבור Beilink חברת ייעוץ ואסטרטגיית השקעות בינלאומית בה סייעה ללקוחות ישראלים לפרוץ לשווקים מתפתחים.
כרמל סנדלר
חברת ועד
נהדי (נדב) לזר
חבר ועד 
מוזיקאי ועורך וידאו. מקים אתר המידע למוזיקאים "הלזריה" ובלוג המוזיקה החלוצי "אטמי אוזניים" ז"ל. מבקר מוזיקה לשעבר ב"תרבות מעריב". כמוזיקאי, פעיל בשלל להקות, הפקות ומסגרות ("The Raw Men Empire", "Blind Orchestra" ועוד). הפיק מוזיקלית פרוייקטים שונים בשיתוף האוזן השלישית וצבר נסיון תקשורתי רב, הן כעיתונאי והן כיחצ"ן עצמאי. בשנים האחרונות, במסגרת הפעילות ב"לזריה", מתמקד בשיחות ייעוץ והדרכה בתחומים כגון בוקינג בארץ ובחו"ל, אסטרטגיה וניהול, יח"צ ושיווק ועוד, למוזיקאים, מנהלים, סטארטאפים ושלל יוזמות המיועדות לשוק המוזיקה.
במאי, צלם ועורך וידאו. בוגר החוג לקולנוע וטלוויזיה באונ' ת"א, בעל ניסיון בצילומים למסך הגדול, הקטן והדיגיטלי. בשנים האחרונות מתמקד דייב בצילום ועריכה של וידאו מוזיקליים - קליפים, הופעות ולייב סשנים, בין היתר מצלם מעל לעשור את המדור "שיר בחזרה" עבור וואלה! תרבות, ביים את "חי על הקצה" תוכנית אירוח מוזיקלית של רדיו הקצה ועבד עם מיטב המוזיקאים המקומיים גם באינדי וגם במיינסטרים.
DAVE.png
דייב שחר
צלם ועורך וידאו (Synthesizer Sessions)