top of page
דני רווה - יזם בתעשיית המוזיקה, בעל MBA מאוניברסיטת INSEAD שבצרפת, מנחה קבוצות, ומתופף. דני הקים את התכנית והנחה את שלושת המחזורים הראשונים ביחד עם איתמר ברנשטיין. דני כיום מכהן בוועד המנהל של סינתיסייזר ומייעץ בתחום המוזיקה, האמנות והטכנולוגיה בארץ ובחו"ל.
DANNY BW.png
דני רווה
מייסד העמותה והתכנית
רותם לאתר_edited.jpg
רותם דויטשר
יושבת ראש העמותה
רותם דויטשר, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למנהל, טכנאית סאונד ומעצבת פסקול - הוכשרה במכללת סאונד של יואב גרא. שדרנית רדיו ועורכת בכאן 88 של תאגיד השידור הישראלי ויושבת ראש עמותת סינתיסייזר לפיתוח וקידום אמנים בישראל. רותם עוסקת ברדיו בישראל מזה 14 שנים, כשהתחילה לשדר ברדיו קול הקמפוס שם תוכניותיה "נקודת חיבור" ו"פילטר" הפכו לאהובות ולותיקות בתחנה עד יום סגירתה. כטכנאית סאונד עבדה עם להקות מקומיות מהגדולות הפועלות היום ועד הצעירות והעצמאיות בחדרי החזרות ואולפני ההקלטות. כמעצבת פסקול לרותם פרוטפוליו עשיר של עריכות, הקלטות, עיצוב ומיקס לתוכניות טלויזיה יומיות, דרמה, דוקו ועוד.

.

הלל מורן
חבר ועד מנהל
HALEL BIG CIRCLE BW.png
נועה דואק 
מנחת התכנית
נועה דואק, יוצרת, מטפלת ומלווה מקצועית. מתגוררת במושב בגלבוע. 

בשנים האחרונות ניהלה נועה את המחלקה הישראלית בקמ"ע (קבוצת מוזיקה עצמאית), לפני כן עסקה בהפקה בתחום המוזיקה והתרבות וניהלה אומנותית שורה של פסטיבלים ואמנים. 

כיום, בעלת עסק עצמאי לליווי מקצועי ורגשי לאמנים, מרצה במסגרות שונות בנושא טראומה מינית ואלימות במערכות יחסים ומטפלת רגשית בנפגעות תקיפה מינית. 

בוגרת תואר ראשון בהצטיינות מהאקדמיה לאומנות בצלאל, בעלת תעודת מטפלת בדמיון אקטיבי וברכיבה טיפולית ובימים אלו סטודנטית לתואר שני קליני בטיפול באמנות. 

כמו כן, התנדבה נועה במשך שנים במרכז סיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית ואונס וכן התנדבה בשנתיים האחרונות כמנהלת קהילות והפקה בפורום מיכל סלה.

נועה דועק.jpg
כרמל מובילה כיום את ההשקעות ואסטרטגיית הנתינה של קרן פילנתרופית. לפני כן, כרמל ניהלה את הפעילות הבינלאומית של startau, מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב. בנוסף, כרמל הייתה אחראית על הפיתוח העסקי ב- Impact Investing Israel ועבדה עבור Beilink חברת ייעוץ ואסטרטגיית השקעות בינלאומית בה סייעה ללקוחות ישראלים לפרוץ לשווקים מתפתחים.
CARMEL PHOTO_edited.jpg
כרמל סנדלר
חברת ועד מנהל
שוקי גולדוסר
מייסד אנובה מיוזיק שהוקמה ב 2006, והינה אחת מחברות המוסיקה המובילות בארץ. אנובה מייצגת מנעד רחב של מוזיקאים עצמאיים מובילים בזירה המקומית והבינלאומית, כמו Lola Marsh ו- Garden City Movement.
חבר ועד מנהל
במאי, צלם ועורך וידאו. בוגר החוג לקולנוע וטלוויזיה באונ' ת"א, בעל ניסיון בצילומים למסך הגדול, הקטן והדיגיטלי. בשנים האחרונות מתמקד דייב בצילום ועריכה של וידאו מוזיקליים - קליפים, הופעות ולייב סשנים, בין היתר מצלם מעל לעשור את המדור "שיר בחזרה" עבור וואלה! תרבות, ביים את "חי על הקצה" תוכנית אירוח מוזיקלית של רדיו הקצה ועבד עם מיטב המוזיקאים המקומיים גם באינדי וגם במיינסטרים.
DAVE.png
דייב שחר
צלם ועורך וידאו (Synthesizer Sessions)
yperes.png
יוני פרס
חבר ועד מנהל
רופא וטרינר בהכשרתו, ניהל את בית החולים הווטרינרי להוראה של האוניברסיטה העברית, הקים את בית החולים הווטרינרי בכפר הירוק.פרש  מעיסוקו כווטרינר לפני שבע שנים ומאז מקדיש את עצמו למוסיקה.מוסיקאי נלהב, לומד מוסיקה, מנגן על מספר כלים בהרכבים שונים ומסייע לקידום הענף בארץ.
איש מדיה ותוכן, מפיק, יועץ עסקי ואמנותי ושוחר מוזיקה נלהב. את דרכו המקצועית החל בפסטיבלים כמו "אינדינגב" ו"יערות מנשה", בהמשך ניהל וערך את דסק המוזיקה של מגזין התרבות העירוני "מרפסת" ובמסגרתו גם הפיק את אירועי המגזין. היה ממייסדי ומובילי קבוצת הפקות קהילתית בחסות העיר באר שבע שהפיקה עשרות אירועים ושני פסטיבלים בעיר תחת השם "עתיקה להכיר". עבד בחברת ההפצה לרדיו "לינקטון" ובמשרד יחסי הציבור של נורית כרמל. ניהל את מערך הבוקינג של האברהם הוסטל בת"א ומועדון עשן הזמן בבאר שבע ושידר בקביעות את התוכנית "הנה מה טוב" ברדיו הקצה שעוסקת במוזיקה מקומית חדשה. בשנים האחרונות עובד כמפיק ומייצר תוכן ב"פסטיבל ישראל", פסטיבל "ג'אז ירושלים", פסטיבל "ג'אז בים האדום", פסטיבל "חשיפה בינלאומית" ומנהל את כנס תעשיית המוזיקה הבינלאומי 'Talk/Show/Case'. בנוסף איתמר עובד באופן פרטני עם אמנים (לונא אבו נסאר, Totemo, להקת Coolooloosh, מאיה בלזיצמן ומתן אפרת), יעוץ למוזיקאים וגורמים שונים בתעשייה. איתמר בנה את התוכן העיוני בתכנית סינתיסייזר והנחה את חמשת מחזורי הפעילות הראשונים. כיום איתמר מוביל את שיתופי הפעולה של עמותת סינתיסייזר באירופה.
איתמר ברנשטיין
פיתוח עסקי בינלאומי
bottom of page